חיפוש

Stairs to Heaven - אימון

יש לך זמן פנוי היום? אין מצב שלא..

אפילו לא 16 דקות? ידענו שכן!


אז קדימה אם אין לך אימון היום, עכשיו יהיה! אביטל המאמנת המהממת שלנו הכינה אימון מדרגות שאחריו אנחנו בטוחים שתרגישו בגן עדן (או בגיהנום, תלוי את מי שואלים)


תפתחו את הטיימר (או אפליקציית Tabata באנדרואיד) וכוונו על 50 שניות עבודה, 10 שניות מנוחה.


יש לנו 4 תרגילים, שמבצעים פעמיים ברצף. סיימתם סבב כזה? (8 דקות למתקדים מבנינו) אתם מוזמנים להמשיך לסבב נוסף או לסיים להיום. תלוי עם כמה אנרגיות קמת הבוקר.


*הדגמות של כל התרגיליםם בסוף הסרטון*


תרגיל ראשון - עלייה וירידה במדרגות

מתחילים לרוץ למעלה ולמטה - בזהירות! במטרה לשמור על דופק גבוה, עבודה רגליים וידיים מהירה במשך 50 שניות!


תרגיל שני - לאנץ' בולגרי

רגל אחת מונחת על הרצפה והשנייה על המדרגה ( עדיף מדרגה שנייה או שלישית). לאחר מכן מתכופפים כאשר שומרים על 90 מעלות ברגל הקדמית, ושואפים שהברך האחורית תתן 'נשיקה' קטנה לרצפה וחזרה מעלה. רוצים לאתגר? הוסיפה קפיצה בסיום כל עלייה.


תרגיל שלישי - שכיבות סמיכה דינאמיות

מניחים ידיים על אותה מדרגה ורגליים לאחור במנח של פלאנק. עולים עם יד אחת מדרגה, מבצעים כפיפת מרפקים וחוזרים למדרגה הקודמת, מחליפים ידיים ומבצעים שוב. רוצים לאתגר? ההניחו את הרגליים על המדרגות ואת הידיים על הרצפה!


תרגיל רביעי - כפיפות מרפקים בסקוואט

גם למעקה מגיעה התייחסות! מניחים את כפות הרגליים מתחת למעקה ומתכופפים למנח סקוואט סטטי. אוחזים את המעקה כאשר כף היד מתחת למעקה והציפורניים פונות כלפי השמיים (סופינציה) ומיישרים וכופפים את המרפקים. רוצים לאתגר? ישרו את הרגליים מעבר למעקה כאשר כל משקל הגוף תלוי על הידיים.
ביצעתם הכל?

אלופים!!!


צריכים עידוד, תמיכה, תיקונים? תמיד מוזמנים להצטרך אלינו לאימונים אונליין ולבצע את ה-כ-ל מהבית שלכם עם מאמנת שרואה אתכם ומכווינה אתכם.

65 צפיות2 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול